טיולי טבע וטרקים

אנו מטיילים בהודו ושכנותיה במגוון טיולי הליכה בכל הרמות וטיולים בדגש טבע ושמורות טבע. בכל רחבי הודו פזורות שמורות טבע העשירות בבעלי חיים נדירים. אנו יוצאים לטיולי ספארי מודרכים על ידי מדריכים ופקחים שהוכשרו לכך, שמאפשרים הצצה קרובה לעולמם של בעלי החיים. בשמורות הטבע בהודו חיים: אריות, נמרים, דובים, תנינים, פילים, ציפורים וכמובן הטיגריס הבנגלי.

לחובבי הטרקים וטיולי ההליכה אנו מציעים מגוון עצום של מסלולי הליכה בכל הרמות ובנופים משתנים, החל מטיולי יום קלילים של כמה שעות ועד למסעות הרפתקנים ארוכים ומאתגרים, אנו מציעים טרקים בג’ונגלים של דרום הודו שם נתבשם מהתבלינים שגדלים שם באופן טבעי וכמובן בצפון הודו ונפאל שם פוגשים את הנופים הדרמטיים של הרי ההימלאיה ואת הכפרים הגבוהים ביותר בעולם. את הטרקים שלנו מובילים אנשי שטח מקומיים, והלינה בתנאי שטח מפנקים או בבתים של מקומיים.

הטרקים מתאימים למטיילים בודדים וגם לקבוצות מטיילים.

טיולי טבע וטרקים

טיול להימלאיה הירוקה – 14 לילות

טיול לאזור הכי ירוק של ההימלאיה, נהר הגנגס וההינדואיזם ברישיקש, טיולים רגליים בעמק בנג'ר, הבודהיזם בדהרמסלה והסיקים באמריצר.

דרום הודו קלאסי – 15 לילות

טיול קלאסי לדרום הודו, הטקסים במקדשיה העתיקים של טאמיל נאדו, מטעי התה, ניחוח התבלינים ותעלות המים של קרלה.

מסע לדרום הודו – 20 לילות

טיול עומק לדרום הודו. נבקר בשווקים ומקדשים, נספוג ניחוחות וטעמים במטעי התבלינים ונפגוש בעלי מלאכה. נטייל בהרים ונשוט בתעלות המים.

כל  הטיולים באתר הם דוגמאות בלבד ומובאים כ״הצעת הגשה״.
להתאמת הטיול שלכם והצעת מחיר אישית פנו אלינו ללא התחייבות.

סוגי טיולים נוספים

לתכנון הטיול הבא שלך
צור/צרי קשר