מטיילים ממליצים

משפחות ינאי וברוש

- טיול להודו הקלאסית -
אוקטובר 2019
-----
"אליק, הרגשנו כמו בסיפורי אלף לילה ולילה, הלינה בארמונות מדינת ראג'יסטאן הייתה אחת החוויות הכי מיוחדות שחווינו אי פעם בטיול. תודה על שירות מקצועי ולבבי, ועל ההמלצות שלך שעשו לנו את הטיול!!!"

יוסי ליבוביץ

- טיול לסרי לנקה -
מרץ 2019
-----
״אליק היקר, אני והחבורה שהייתה איתי בטיול לסרילנקה רוצים להודות לך על תכנון ואירגון טיול מדהים בארץ מדהימה , על בחירת מקומות ביקור מדהימים , מיקום מעולה של המלונות ואיכותם , מדריך מעולה עם התמצאות וידע מדהים . זה טיול שלישי שלי שאתה מתכנן ומארגן וגם הפעם לא פיספסת כלום . תודה מקרב לב ולהתראות בטיול הבא״
-----
"25 ימים בהודו, איך מתכננים טיול כזה, כתבתי בשורת חיפוש בגוגל ״טיול להודו״ אחת התוצאות הייתה ״אליק חודי״ פניתי לאליק, חזרתי לארץ אחרי 25 יום בהודו אני יכול להגיד שהיה מופלא במדינת ההודים. מרגע הנחיתה הבנתי כמה מקצוע הטיול שאליק מאורגן לפרטי פרטים, גם הקטנים כמו מים ברכב וגם הגדולים כמו לינה ואוכל, המדריכים היו מדהימים השירות v.i.p הכי טוב שאפשר לקבל, יש מי שזמין לך בכל שאלה גם בהודו ולפני היציאה בארץ, היה מדהים."

כפיר פרץ

- טיול להודו הקלאסית ולצפון הודו -
פברואר 2018
-----
"אליק, רצית לשמוע מה החלומות שלנו והבטחת שבהודו הכל אפשרי...צדקת! , ישנו בארמון כמו נסיכות ופגשנו את משפחת המהראג'ה המקומית, ראינו נמרים במדבר, שטנו על נהר הגנגס בורנסי ועוד... היה מושלם, חוזרות שוב בקרוב..."

יהודית דגן

-הודו הקלאסית וצפון הודו -
אפריל 2019

אסנת כהן ויורם ברזל

- טיול לנפאל -
אפריל 2017
-----
"חזרנו מטיול בן שלושה שבועות בנפאל הקסומה. נדדנו בן כפרים, נופי הימליה מרהיבים,ולנו במקומות קסומים. אנו חוזרים הביתה מלאים הכרת תודה ואהבה לאיש אחד יקר-אליק חודי. זהו לנו הטיול השלישי שאליק אירגן לנו למזרח. אליק היה קשוב מאוד לרצונתינו בתכנון הטיול, ללא לחץ או נסיונות שכנוע, בצורה אמינה שפועלת בשטח בזמן אמת באופן מתוקתק, הכל היה על השעון. והזמינות של אליק היתה ממש 24/7 , אין ספק הוא האיש שלנו גם בעתיד."

יעל, אדוה ונועה

- טיול לדרום הודו -
פברואר 2019
-----
"חזרנו מטיול בן שבועיים עמוס בחוויות ונופים שארגן אליק ממומביי הסואנת לקוצ'ין העתיקה, תעלות המים המדהימות בקומרקום, ספארי ושייט בשמורת טבע פריאר, טרקים בשדות התה במונאר, לינה ביתית מושלמת ב Thodupuzha ועוד. טיילנו בנופים מדהימים, פגשנו אנשים מעניינים, נחשפנו לאורח החיים והתרבות בליווי מקומיים. תודה לאליק על טיול חוויתי ומאורגן באופן מושלם מכל הבחינות. זו פעם שנייה שאליק מארגן לנו טיול ומקוות שתהיה פעם שלישית.."
-----
"אליק היקר, חזרנו לארץ ורצינו לספר לך שהיה טיול מדהים באירגון מופתי, המון תודה וכבר מתכננים את הפעם הבאה..."

משפחות רייס וארליך

- טיול להודו הקלאסית -
דצמבר 2019

משפחת חדד

- טיול להודו הקלאסית -
פברואר 2020
-----
״הודו מהממת צבעונית והטיול מאורגן להפליא אליק, תמשיך לשמח תיירים בהודו! בהזדמנות זו ברצוני להודות לך על טיול נפלא שלנו. נהננו מאוד מכל האטרקציות והאנשים הנחמדים והמקצועניים שמלווים אותנו בטיול המרהיב. הגענו לדלהי היום בבוקר לאחר נסיעה ברכבת שהייתה חוויה בפני עצמה. הרגע הגענו למלון לאחר טיול של יום שלם בדלהי עם מדריך מהמם. המלון בדלהי מדהים. מרוצים מכל פרט ופרט.״

משפחת בכר וניסן

- טיול לצפון הודו -
יולי 2014
-----
"תודה לך אליק, על טיול לצפונה של הודו אשר היה לא פחות ממדהים. הכנת עבורינו מסלול שכלל 26 ימים שלא ישכחו. תודה גם לצוותים המקומיים מטעמך, שהיו מקצועיים ורגישים.

אורלי ברנח וטלי שפר

- טיול לדרום הודו -
אפריל 2019
-----
"דרום הודו אפריל 2019 שבועיים וחצי של שיכרון נופים, אנשים, טעמים, ריחות וצבעים... אליק חודי תודה ענקית על טיול שקולע בול... ובפעם השנייה.
-----
כיף להזכר בטיול משפחתי שאורגן להפליא עם חויות חד פעמיות.

משפחת ענבה

-טיול לצפון הודו-
2018

מיכאל הראבן

- טיול לצפון הודו ולדרום הודו -
2013 | 2014
-----
מיד במפגש הראשון לתכנון הטיול הפכת את כל מה שהייתי מקובע עליו, והכנת לי מתווה של שני טיולים – הראשון של 3 שבועות בהן שולבו דלהי, טאג-מאהל, שיפולי הימאליה (רישיקש פלוס עמקים ונופי הרים). חזרה דרך מושב הטיבטים ומקדש הזהב. והכל במדויק לתכנון שלי ולתנאים בהודו. הכל סודרתואם ותוכנן באופן מדויק.
-----
Thank you so much for the trip that you arranged for us in February 2013, October 2014, and then again in August 2018. You have proven to be a professional with much experience and we felt confident throughout the trip. We eagerly look forward to our fourth trip

Orit and Roni Gera

- Trip to India-
2013,2014,2018

Haia and Shmulik

- Trip to North India -
yuly 2016
-----
I want to thank you for helping Shmulik and I gather memories from the summer. The trip that you prepared for me and Shmulik was amazing. The trip started at home when I read the book that you prepared especially for our trip. Instead of carrying a big tourist guide you gave us a very good background on the Indian religion, customs, culture, history as well as specific information on the places that we will be visiting

Marina Trivella

- Trip to North India -
september 2010
-----
"Dear Elik Now that I am back to Israel, I feel like conveying you my deepest gratitude for the amazing programme that you prepared for us I particularly loved the Kinnaur, Spiti, Lahaul part, and I wish it could have lasted longer I might get in touch again with you in th e future to plan more Indian trips Thanks again Best regards

משפחת יוגב

- טיול לצפון הודו -
אוגוסט 2019
-----
רוצה להודות לך על תכנון טיול מדהים וביצוע מושלם !!! לעשות את הודו..באינטנסיביות כזאת,הספק מדהים,גיוון,עניין,ידע.... באפס תקלות זה כמעט ולא נתפס ועל כך תודתנו ! הנהג היה יוצא מהכלל ,בתי המלון נפלאים ומדריכים מצויינים ! תודה וכל הכבוד !!!
-----
הודו-חוויה מיוחדת במינה שבה פגשנו תרבות, אנשים חמים ומסבירי פנים אוכל טעים, אדריכלות, נופים וטקסים שהשאירו אותנו פעורי פה תודות לאליק חודי טיולים מיוחדים להודו שהפיק את הטיול.

משפחת מלכיס

- טיול לצפון הודו -
ינואר 2017

קבוצת מטיילי הרצליה

- טיול לצפון הודו -
יולי 2008
-----
אנחנו מצטערים עם חיוך של שמחה. הטיול הסתיים. בעצם יותר מסע. לעתים אמנם כמו מסע כומתה, אך העיקר מסע לגילוי עולמות אחרים, עולמות מרתקים, שונים ולא תמיד מובנים. אך תמיד מעניינים. לכל אורך הדרך לא שבענו מלראות עוד אנשים, לנסות לתקשר איתם ולחלק עטים לילדים. שמחנו על אירוע החתונה בצ'יטקול, ובכינו עם הכלה. התפללנו עם הנזירים בלה והשתתפנו בדרשת הלאמה בלאמיורו. למדנו משהו על בודהיזם וחווינו לעומק את ההימלאיה ההודית. הרבה מהחוויות הן בזכותך.

גלית קרן

- טיול להודו הקלאסית ודרום הודו -
פברואר 2020
-----
הודו הציפה לי את כל החושים, הטריפה לי את מערכות הגוף וגרמה לי להתגעגע מאד מאד לבית, לנוחות, לשפע ולטוב סביבי. את הטיול אירגן והפיק עבורנו אליק חודי, תותח על!!! כל בקשה, בעיה, רצון, שאלה, הוא היה שם עבורנו 24/7. ממליצה בחום!!! שווה כל שקל! אליק דאג לנו להסעות, למדריכים מקומיים, לבתי מלון מצויינים ונתן לנו מבעוד מאד הנחיות מדויקות למה צריך להיעשות ומתי.

שלמה צללין

- טיול להודו הקלאסית -
נובמבר 2019
-----
הודו = עוד חלום שהתגשם הרבה זמן רציתי לנסוע להודו , חיכיתי כנראה לטיימינג הנכון ובסוף הוא הגיע ! שלומי אמר שיש את העולם ויש את הודו , צדק !! 15 ימים צבועוניים ומגוונים כל כך , המון היסטוריה , המון קאלצ׳ר, המון אוכל , המון אנשים, המון מיקדשים והמון ארמונות , המון פקקים והמון ציפצופים והמון מראות שלעולם אקח איתי .. אני רוצה לומר תודה לאחד והיחיד שהגשים את חלומינו בטיול הכי מתוקתק ומהנה עם נהגים צמודים ברכבים ממוזגים, מדריכים מדהימים שהעשירו אותנו בפרטים ובידע, במלונות ( ארמונות ) מיוחדים , ובכל הפעילויות היום יומיות אליק חודי - בלעדיך כל זה לא היה קורה !! אז אם חשבתם איי פעם להגיע למקום הכי קסום שיש אז אליק חודי הוא האיש בשבילכם !
-----
בת מצווה חלק 2-הודו הבחירה היתה שלה. הודו! (איתי!!) רגע לפני סיום החגים טסנו שתינו דלהי-דרמסלה- אמריצר- רישיקש- דלהי. היה מהכל... והרבה הרבה זמן איכות של שתינו בארץ רחוקה. שמחה מאוד על הבחירה של מיקה וגאה בה עוד יותר על ההתמסרות לחוויה. כל זה לא היה קורה בלי תכנון ייעוץ,ליווי ועזרה של אליק חודי בארגון הטיול הזה. בהרבה הרבה הרבה סבלנות ומקצעיות בכל רגע ובכל שעה!

טל ומיקה סטרלין הלפרין

- טיול לצפון הודו -
אוקטובר 2019

סמדר ואייבן

-טיול לנאפל וצפון הודו-
ספטמבר 2018
-----
חזרנו לאחרונה מטיול נפלא בן 28 יום ש״תפר״ לנו באמנות ובמקצועיות גדולה אליק חודי. המסלול בצפון הודו ונאפל היה מרתק, האתרים, הפעילויות המגוונות (טקסים על גדת הגנגס, טראק בהימלאיה, ביקור בחוות תה, סדנת בישול הודי ועוד...) הנהג והמדריכים שליוו אותנו לאורך המסלול ואשר אליק דאג לנו היו נפלאים, אך תודותינו העיקרית היא לאליק עצמו שליווה אותנו כל רגע ורגע לאורך הטיול, פתר במהירות שיא כל בעיה או בקשה שהתגלו במהלך הטיול ולאחריו. אליק אנו אסירי תודה לך שסייעת לנו לחוות את הודו ונאפל על כל גווניה, צבעיה, טעמיה ונופיה... השארת לנו טעם נפלא של עוד ועוד.
-----
השיבה מהודו – תודה רבה לאליק חודי –"טיולים מיוחדים להודו" על ארגון טיול מהאגדות ! טיול שהותאם לנו באופן אישי ומיוחד. טעמנו מעט מרישיקש וממדינת ראג'אסטן. מקדשים מרשימים ומפוארים, גנים פורחים, אנשי רוח וזן סגפניים, אמונה בגילגול נשמות, אוכל רחוב, ריחות של קארי, גראם מסאלה, כורכום אניס והרבה פפריקה וצילי חריף, מסעדות שאנטי, לאסי ואננס יוגורט תוצרת עצמית ופאניר בכל מקום. צבעים עזים כתומים אדומים צהובים וכחולים. שווקים משגעים כל טוב של ירקות ופירות. אנשים פשוטים ומסבירי פנים, ילדים שמחים. כיף עצום של צבע וחוויות

חני פסקין

- טיול להודו הקלאסית -
פברואר 2019

הדס ואלי סופר

- טיול לצפון הודו -
מאי 2018
-----
אמא הודו היית נפלאה אלינו מבטיחים לחזור שוב 17 יום בהם ראינו, הריחנו, הרגשנו, חווינו, פגשנו, התרגשנו, היכרנו, טעמנו, נסענו מלא ועמדנו בפקקים מטורפים, התארחנו, אכלנו מלא, טיפסנו וירדנו, טבלנו והזענו, עשינו יוגה ולמדנו לבשל, קיטרנו וצחקנו והצטלמנו עם הרבה מקומיים ובטח שכחנו כמה דברים בדרך. אין סוף לחוויות ולאוסף זיכרונות שילווה אותנו הלאה. המון תודה לאליק חודי האיש שבלעדיו כל זה לא היה קורה.

לתכנון הטיול הבא שלך
צור/צרי קשר