טיולי משפחות להודו

אם מתחשק לכם טיול שונה לכבוד בר המצווה או לקראת הגיוס, או פשוט חופשה עם הילדים – הרי אין כמו לטייל עם המשפחה. אם כבר ביקרתם במקומות המוכרים ובא לכם לחוות עולם אחר – יש לנו כמה הצעות בשבילכם בהודו, נפאל וסרי לנקה.

המפתח לטיול מהנה ובלתי נשכח עם הילדים הוא הגיוון והתאמת המסלול לכל חברי המשפחה. את זה למדנו על בשרנו בטיולים שלנו עם הילדים.

נתכנן לכם טיול חוויתי ומגוון, שבו כל יום הוא אחר. נשלב לינה חוויתית במלונות מיוחדים ובבתי משפחות מקומיות.

בטיול משפחתי להודו האטרקציה המרכזית היא הודו בכבודה ובעצמה – שלל הצבעים, הריחות, הנופים המשתנים מספקים גם לילדים, כמו לנו המבוגרים, עניין רב. בנוסף לכך נשלב בטיול משפחות שלל אטרקציות ופעילויות ייחודיות שגם ילדים אוהבים – טיולי ג’יפים, טיולים רגליים, לינת שטח מפנקת, סדנאות במגוון נושאים, רכיבה על גמלים, סוסים ופילים, ביקור ולינה בארמונות מלכים, ביקור בשמורות טבע מדהימות, רפטינג, בטן גב בחופי גואה או באיי אנדמאן ועוד.

בנפאל נציע לכם ביקור בשמורות הטבע הייחודיות לנפאל, וכמובן טיולים רגליים לכפרים ולנופים של ההימלאיה, אפשר לשלב בטיול משפחתי בנפאל טיולים רגליים קצרים או טרקים של מספר ימים בתנאים טובים.

אם בחרתם בטיול לסרי לנקה עם הילדים, ביקור באי הקטן מדרום להודו טומן בחובו שלל אטרקציות והכל בשילוב נסיעות קצרות יחסית ותנאים מפנקים, בסרי לנקה אנו משלבים בטיול ביקור בחופים מרהיבים, טיולי ג’יפים בשמורות הטבע, שייט מיוחד ואפילו גלישת גלים…

 

אשמח להיפגש איתכם, להקשיב לחלומות המשותפים שלכם וביחד נשזור את האטרקציות שיש לנו להציע יחד עם הרצונות של בני המשפחה לטיול במיוחד עבורכם, טיול שלעולם לא תשכחו.

אני מאמין שכל משפחה שונה ולכן אתפור לכם טיול שהכי יתאים לכם.

טיולי משפחות להודו

טיול להימלאיה הירוקה – 14 לילות

טיול לאזור הכי ירוק של ההימלאיה, נהר הגנגס וההינדואיזם ברישיקש, טיולים רגליים בעמק בנג'ר, הבודהיזם בדהרמסלה והסיקים באמריצר.

דרום הודו קלאסי – 15 לילות

טיול קלאסי לדרום הודו, הטקסים במקדשיה העתיקים של טאמיל נאדו, מטעי התה, ניחוח התבלינים ותעלות המים של קרלה.

ארץ המהרג’ות ורישיקש – 13 לילות

טיול לצפון - מרכז הודו המשלב ביקור במקומות קלאסיים ומוכרים לצד מקומות אותנטיים ומיוחדים, נבקר במדינת ראג'יסטאן וברישיקש הקדושה.

כל  הטיולים באתר הם דוגמאות בלבד ומובאים כ״הצעת הגשה״.
להתאמת הטיול שלכם והצעת מחיר אישית פנו אלינו ללא התחייבות.

סוגי טיולים נוספים

לתכנון הטיול הבא שלך
צור/צרי קשר