צור קשר מידע לטיול בהודומאמרים על הודוהמלצותדרום הודוצפון הודו - ההימלאיה ההודיתהודו הקלאסיתהודוראשי
     

טיול משפחות להודו טיול משפחות בהודו

 

אם מתחשק לכם טיול שונה לכבוד בר המצווה או לקראת הגיוס, או פשוט חופשה עם הילדים – הרי אין כמו לטייל עם המשפחה. אם כבר ביקרתם במקומות המוכרים ובא לכם לחוות עולם אחר – בואו להודו, כי כשמדובר על טיול בהודו ההנאה מרקיעה לשחקים (או לפסגות ההימלאיה צפון הודו במקרה שלנו).

 

טיול בהודו טומן בחובו שלל אטרקציות שגם ילדים אוהבים – טיולי ג'יפים, טיולים רגליים, לינת שטח מפנקת, רכיבה על גמלים ופילים, ביקור ולינה בארמונות מלכים, ביקור בשמורות טבע מדהימות, רפטינג, בטן גב בחופי גואה או באיי אנדמאן... 
 

אשמח להיפגש איתכם, להקשיב לחלומות המשותפים שלכם וביחד נשזור את האטרקציות שהודו מציעה יחד עם הרצונות של בני המשפחה לטיול במיוחד עבורכם, טיול שלעולם לא תשכחו.
אני מאמין שכל משפחה שונה ולכן אתפור לכם טיול שהכי יתאים לכם. 

 

ב טיול משפחתי להודו נשים דגש על נסיעות קצרות ברכבים נוחים, אתרים ואטרקציות אשר יסבו הנאה לכל בני המשפחה בכל הגילאים ולינה בתנאים נוחים. 

 

טיול משפחות בחופשת פסח, בקיץ או בתקופת החגים - צפון הודו -  15 ימים

 מתאים לחודשים אפריל עד נובמבר
לתוכנית המלאה ולפרטים נוספים – לחצו כאן – ההרשמה בעיצומה!!!

טיול משפחות לצפון הודו המתאים לפסח ולתקופת החגים בספטמבר. הטיול משלב ביקור במקומות קלאסיים ומוכרים לצד מקומות אותנטיים ומיוחדים ומגוון אטרקציות ופעילויות שיוכלו לעניין גם את הילדים. הטיול מתמקד באזורים הרריים עם תרבות אנושית מעניינת, יערות, כפרים, מקדשים, מנזרים, ונופים קסומים. נבקר בשימלה הקסומה, בעמק בנג'ר הפראי, במנאלי הנינוחה, בדהרמסלה הרוחנית, באמריצר הסיקית, ברישיקש ומבואות ההימלאיה, ובדלהי הבירה. נרכב על סוסים, נתפנק במסאז' איורוודי וסדנת בישול הודי, נצא לראפטינג במימי הגנגס ונלון במחנה לגדות הנהר ובבית משפחה מקומית בכפר מקסים.
נשים דגש על מסלולי הליכה יפים והיכרות אמיתית עם הודו תושביה ואורך החיים המיוחד להימלאיה ועל נסיעות קצרות ככל שמתאפשר.טיול משפחות בפסח, בתקופת החגים או בחנוכה - דרום הודו - 11 ימים - כולל חוף
מתאים לחודשים אוקטובר עד אפריל
לתוכנית המלאה ולפרטים נוספים – לחצו כאן – ההרשמה בעיצומה!!!

טיול לדרום היבשת ההודית, לחופים ולטבע הפראי של מדינת קרלה, המותאם למשפחות, נחקור יחד נופים וטבע, ערים גדולות וסואנות ותרבות מעולם אחר ונתארח אצל משפחה מקומית מקסימה! נשאף אויר הרים מבושם בריחות התבלינים ונצעד בשבילים מהם נשקפים נופים ומחזות מרתקים, נבקר ביפות שבשמורות הטבע בדרום הודו ונהנה משלל אטרקציות מיוחדות המותאמות לילדים ולמבוגרים. ראפטינג, נחצה ג'ונגלים רכובים על ג'יפים, נצפה במופע מחול מסורתי וצבעוני במיוחד ועוד... לקינוח נתנסה גם ב"שאנטי" ההודי המפורסם בחוף ים טרופי ומרהיב עטור עצי קוקוס. בטיול נשים דגש על נסיעות קצרות ועל שהות בשווקים ובכפרים המקומיים כדי לחוש באמת את קצב החיים והאווירה המקומית.

 

השילוב המנצח טיול בהודו ונופש בחוף – ראג'יסטאן – ארמונות – חופים – 13 ימים
מתאים לחודשים ספטמבר עד אפריל
לתוכנית המלאה ולפרטים נוספים – לחצו כאן – ההרשמה בעיצומה!!!
טיול לצפון - מרכז הודו המשלב ביקור במקומות קלאסיים ומוכרים לצד מקומות אותנטיים ומיוחדים. הטיול באזורים עם תרבות אנושית מעניינת, ערים קדושות, כפרים, מקדשים, ארכיטקטורה מן המרשימות בעולם, ונופים קסומים. נבקר באגרה ובטאג' מאהל, בפושקר השוכנת לגדות אגם קדוש, באודאיפור הרומנטית, ובג'איפור אשר בתיה נצבעו בורוד כסמל להכנסת אורחים. לקינוח נרד לדרום הטרופי ולחופי הים המפנקים של גואה או איי אנדמאן ונהנה מחופשה של בטן-גב. נלון בארמונות מהארג'ה ומלונות בוטיק ונהנה מאטרקציות מקוריות: שייט, רכיבה על פילים וגמלים, שיעור בישול הודי מעניין וגם טעים ועוד...


 

לקבלת מידע נוסף על טיול להודו  - לחץ כאן


הודו  טיול עצמאי להודו  טיולים להודו  טיול בהודו

הודו
טיול עצמאי בהודו
טיול עם פסטיבל
הודו למתקדמים
טיול ג'יפים בהודו
טיול משפחות להודו
הודו לאנשי עסקים
טיול נשים להודו
תרמילאי בסטייל בהודו
טרקים בהודו
נפאל
אודות
- מפת האתר -
טיול להודו
טיולים בהודו

טיולים להודו
 
  טיול בהודו  
טיול מאורגן להודודרום הודוצפון הודובית מלון בדלהיבתי מלון בהודוהודוטיול להודוטיול בהודוטיולים בהודוטיולים להודו
כל הזכויות שמורות ל- אליק חודי טיולים מיוחדים להודו  go2india.co.il
- בניית אתרי אינטרנט PureSimple -